Ga direct naar: Hoofdinhoud
Ga direct naar: Hoofdnavigatie

Music for Breakfast: Party Like it’s 1799

Kamermuziek11 mei '25

Ontbijtconcert op de zondagochtend.

Speeldata & Tickets
Ga direct naar: Speeldata & Tickets
1uur
4-12musici
geenpauze

In zijn jonge jaren – nog vóór hij zijn woeste haardos had en zijn borende blik – schreef Beethoven zijn zonnigste werk. Neem nou de Serenade uit 1801: feestmuziek naar mozartiaans recept, die direct een dijk van een hit werd. Ruim een eeuw later liet ook Jean Françaix zich inspireren door de pruikentijd. Zijn Trio a cordes danst alsof het 1799 is, gepeperd met jazzy ritmes en blue notes. Tussen die twee party animals in zorgt Arnold Bax voor een moment van verstilling met zijn sublieme Elegiac Trio.

Programma & uitvoerenden

Beethoven
Serenade voor fluit, viool en altviool in D, op. 25

Arnold Bax
Elegiac Trio voor fluit, altviool en harp

Jean Françaix
Trio à cordes

Fluit
Beatriz da Silva Baiao
Altviool
José Nunes
Viool
Sarah Décamps
Viool
Vera Beumer
Harp
Albane Baron
Cello
Pepijn Meeuws

Dit concert wordt gepresenteerd door Jermaine Berkhoudt.

Over Music for Breakfast

Ongehaast aan de dag beginnen, genieten van een fijn ontbijt en de mooiste muziek. Een gouden uurtje voor jezelf of voor elkaar op zondagochtend. Laat je verwennen met een muzikaal ontbijt, samengesteld door musici van het Rotterdams Philharmonisch Orkest. Nadat je je buik rond hebt kunnen eten aan een lekker zondagochtendontbijt nemen zij je mee met kalmerende zondagochtendmuziek, maar schudden je ook wakker met espresso-shots aan nieuwe muziek. Dat belooft een uurtje pure verwondering, dat is Music for Breakfast!

♪ Bij de kaartprijs inbegrepen is een klein ontbijt: koffie/thee, sap, een croissant, vers fruit en een wisselend ontbijt-item.

♪ Inloop vanaf 9.15 uur. Om 10.15 uur wordt het ontbijt opgeruimd.

♪ Het concert begint om 10.30 uur en duurt ongeveer een uur.

Locatie: Dudok aan de Maas

Tot op de dag van vandaag nog steeds een unieke plek waar arbeiders van het RDM-terrein samenkomen. Wanneer de broodtrommels worden opgeborgen en het werk weer begint, transformeert de RDM Kantine tot een unieke evenementenlocatie.

Een gouden uurtje op zondag
Kamermuziek op zijn best
De uitvoering was prachtig, de presentatie voegde extra luisterplezier toe: ik heb genoten van begin tot eind!
Bezoeker

Alle speeldata van Music for Breakfast: Party Like it’s 1799

zondag 11 mei 202510:30
RotterdamDudok (Aan De Maas)
Laatste tickets

Kijk, luister en verwonder:

Herdenkingsconcert 2025 foto met Lahav Shani
Mahler concert foto met Lahav Shani
Asmik Grigorian concert foto
Klantenservice
Blijf op de hoogte

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en ontvang achtergrondinformatie, concerttips en algemeen nieuws.

Nieuwsbrief